Hakkımızda

   

Ekol Çiçekçilik® 

Bursa`da uzun yıllardır bu sektörde olduğumuzu ilk olarak belirtmekten mutluluk duyarız. Profesyonel ustalarımız ile uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet etmekden gurur duyuyoruz. Mevcut olan ürünlerimizi günlük olarak temin ederek sizlere taze ürünler sunuyoruz. 

Bursa (YunancaΠροῦσα PrussaLatincePrusa), Türkiye`de Bursa ilinin merkezi olan şehirdir. Nüfus bakımından İstanbulAnkara ve İzmir`in ardından Türkiye`nin 4. Büyük kentidir. Aynı zamanda Marmara Bölgesinin İstanbul`dan sonraki en büyük ikinci şehridir.

Ekol Çiçekçilik® ile Çiçek Gönder

Siz de hemen size en yakın çiçekçi olan bursaekolcicek.com adresini ziyaret ederek siparişinizi verebilir, sevdiklerinizin doğum günü, yıldönümü, Anneler Günü, Babalar Günü, yeni iş tebriği, bebek tebriği gibi tüm özel günlerine mutluluk katabilirsiniz. Bursa`da çiçekçi denildiği vakit ilk akla gelen Ekol Çiçekçilik olup uzun yıllardır çiçek siparişinizi yalnızca dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Bursa`nın neresinde olursanız olun websitemiz üzerinden kolay bir şekilde talep ettiğiniz çiçeği gönderebilirsiniz. Sipariş esnasında kart notunuzu da sistem üzerinden yazabilirsiniz. Çiçeğiniz kart notunuzla birlikte belirttiğiniz tarihte sahibine ulaşacaktır.

Bursa`nın merkezi içerisinde talep ettiğiniz semtlere hızlı, güvenli ve taze şekilde siparişlerinizi iletiyoruz.

Hakkımızda

 
 

Faliyetine 1983 yılında başlamış olup günümüze kadar insanlara mutluluk dağıtmayı ilke edinmiş bir firma olarak faliyetine devam etmektedir.Hizmet iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki...

bursaekolcicek.com,olarak duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası bir organizasyondur.

Zengin çeşitlerin yer aldığı ürünlerimizi inceleyerek talep ettiğiniz ürünleri sevdiklerinize iletmekten uzun yıllardır mutluluk duyuyoruz.

Çiçek duygudur, özen ister ve ulaşmakta sabırsızdır.

Bir gün, duygularınızı çiçeğe dönüştürmek isterseniz; ciceksepetibursa.com size en yakın yerde ve sizi en iyi hissederek, düşlediklerinizi gerçekleştirmeye hazır...